+905435185605

info@mtsparkafyon.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   07:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Ege Bölgesinin ’nin göz bebeği, Türkiye İpek Yolunun Kervan noktası tarihi ağaçları, Osmanlı evleri, tarihi cami ve hamamıyla ünlü Bolvadin ilçesinde 2004 yılında kurulan MTS PARK KENT MOBİLYALARI,KAMUSAL PROJELER ,TABELA, KURUMSAL TOTHEM ve benzeri konularda faaliyet göstermektedir.

2004 yılında Reklam Ve Ajans Ticareti amacı ile kurulan şirketimize belediye tecrübelerimizi de katarak 2010 yılında MTS PARK KENT MOBİLYALARI LTD. ŞTİ.'ni kurduk.

1700 m2 kapalı, 1500 m2 açık alana sahip fabrikamızda;

MTS PARK KENT MOBİLYALARI LTD. ŞTİ. olarak sizlerin de pozitif eleştirilerini dikkate alıp, Çocuk Oyun Grupları, Açık Alan Spor Aletleri ve Kent Mobilyaları alanında Pazar ağımızı Türkiye geneline yayıp, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Güler yüzlü, yenilikçi, alanında uzman ve tecrübeli personelimizle, teknolojinin getirdiği en son yenilikleri de kullanarak doğaya zarar vermeden, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakmak için uğraş veriyoruz.

" Yaşanabilir Çevre Mimarı " olan sloganımızın hakkını vermek için durmadan, yorulmadan, severek çalışıyoruz.

MTS PARK KENT MOBİLYALARI LTD. ŞTİ. Ailesi olarak bu güne kadar bize duyduğunuz güven, göstermiş olduğunuz teveccüh ve verdiğiniz destek için sonsuz teşekkür eder, Siz Değerli Müşterilerimize hizmet etmekten onur duyduğumuzu belirtip, en derin sevgi, saygı ve hürmetlerimizi sunarız.

 

İhsan SARISOY

Yönetim Kurulu Başkanı

vision

MİSYONUMUZ

MTS PARK AFYON olarak hizmetlerimizii yürütürken kaliteli malzemeler kullanarak, deneyimli ve yetenekli çalışanlarımızla hizmet vermektir. Gürsu-Bursa-Marmara Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet sunarken piyasa koşulları, müşteri memnuniyeti ve sosyal sorumlukların farkında olarak faaliyet göstermek temel hedefimizdir.

vision

VİZYONUMUZ

MTS PARK AFYON olarak Üzerimize Düşen Üretim zihniyeti konularında ülkemiz ve bulunduğu dünya coğrafyasına hizmet götürürken emniyet, yüksek kalitede işçilik, vaktinde teslimat, müşteri istek ve beklentilerine uygun çözümler sunmak gibi yüksek hedeflere ulaşmak adına faaliyet göstermek ve bu konuda “bir numara” olmaktır.

DEVAMI

Bizi Arayın +905435185605

Bizi Arayın +905435185605

Afyon
+905435185605
+905435185605
info@mtsparkafyon.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Copyright © 2020 Mtsparkafyon.com... Tüm Hakları Saklıdır

Bu Site By Yakup Sağcan Tarafından Hazırlanmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ